İSTANBUL (AA) - Setur Marinaları, Uluslararası Deniz Endüstrisi Dernekleri Konseyi'nin (International Council of Marine Industry Associations-ICOMIA) üyesi oldu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Setur Marinaları, denizcilik sektörünü küresel düzeyde temsil eden ICOMIA'ya "daimi üye" olarak katıldı.

İSO ve İTÜ'den "Geleceğin Sanayisi" için işbirliği protokolü İSO ve İTÜ'den "Geleceğin Sanayisi" için işbirliği protokolü

Şirket, yüksek hizmet kalitesi, zengin sektörel deneyimi ve yenilikçi uygulamalarıyla, ICOMIA Marinalar Grubu'nda (IMG) katma değer yaratacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Setur Marinaları Genel Müdürü Emre Doruk, deniz endüstrisi alanında ICOMIA'nın parçası olmaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, "Sektörümüzün gelişimi konusunda küresel düzeyde işbirliğine katkıda bulunacağımız için heyecanlıyız. Bu birliktelikle Türkiye'nin deniz endüstrisindeki rolünü güçlendirmek, sektörümüzün uluslararası platformlarda güçlü bir ses olmasını sağlamak üzere çalışacağız." ifadelerini kullandı.